Apie mus


Nuo pat mažų dienų, kiek tik save atsimenu, augau įvairiausių gyvūnų apsuptyje. Vaikystėje mane saugojo rotveilerių veislės kalytė Džima vėliau prisijungė ir savo minkštu kailiu saldžiai miegodama mane šildė katė Kirė, televizoriaus valdymo pultelio mygtukus "pagrąžindavo" papūga Kieša ir, be abejo, kokia gi vaikystė be žiūrkėno ir jūrų kiaulytės. Šiušis ir Peris - du mieli, judrūs graužikai. Paauglystėje buvome priglaudę ir slaugėme kelis sergančius katinus, kuriems suteikėme šiltus namus ir kurie jaukiai snausdavo šalia kol aš ruošdavau namų darbus. Gyvūnai tarsi patys rasdavo kelią į mūsų namus ir širdis. Augant jų aspuptyje kartu augo ir meilė jiems. Vėliau studijuojant galimybių turėti augintinį nebuvo, bet vis tiek vieną dieną iš gyvūnų parduotuvės grįžau kartu su nauju draugu – žuvyte Gariu, kuris palaikė kompaniją kremtant mokslus. Studijų metu pagyvenus be keturių kojyčių besisukiojančių aplink tarsi kažko trūko ir tik atsiradus galimybei suteikti gyvūnui šiltus jaukius namus į juos iš prieglaudos ,,Būk mano draugas” atkeliavo pasiutėlis Klaidas. Mielas, beprotiškai judrus ir laimingas šuo, kuris priminė kiek daug džiaugsmo, šilumos gali suteikti gyvūnas namuose. Jo nuoširdus džiaugsmas man grįžus namo padeda palikti už durų visus dienos rūpesčius.

Natūraliai pradėjau domėtis geriausiu maistu, skanėstais, aksesuarais ir kitais dalykais skirtais šunims. Ne viską pavykdavo rasti, o kai kurie dalykai pasirodydavo itin nekokybiški ar visiškai "iškrentantys" iš namų interjero konkteksto. Ir tai tarsi pakuždėjo man kryptį ir ne vienerius metus galvoje besukusiai minčiai sukurti kažką savito ir naudingo suteikė vaizdą, pirmiausia, mano mintyse, o po daugybės įvairiausių bandymų ir ieškojimų ir realybėje - www.peto.lt pavidalu.

Visos PETO prekės yra rankų darbo, o tai reiškia, kad kiekviena yra unikali ir antros identiškos nėra. Kiekvienam gaminiui kruopščiai suteikiama išskirtinė forma, parenkama spalva, iliustracijos ir t.t., o svarbiausia skiriama laiko ir meilės.