D.U.K.


Labai paprastai.

Tiesiog išsirinkus prekę savo augintiniui spauskite mygtuką >  Į krepšelį  <, tada apsipirkimo krepšelyje mygtuką >  Sudaryti užsakymą  <. Paskutinis žingsnis bus susivesti informaciją kur pristatyti prekę ir pasirinkti patogiausią apmokėjimo būdą.
> Užsakymas <  skiltyje pateikite informaciją parašydami augintinio vardą, pasirinkite stovo dydį  S | M | L  , spalvą ir dubenėlių talpą. Išsiųntus užklausą su Jumis susisieksime per  1 d.d. .
Mokėjimo kortelėmis  VISA ,  MasterCard  ar el. pinigine  Paypal .
Po sėkmingo užsakymo Jus informuosime el. paštu, kad užsakymas patvirtintas ir nurodysime  užsakymo numerį .
Prekės pristatomos visoje Lietuvoje įprastai per  2-5 d.d.  po apmokėjimo.

Tačiau dėl nenumatytų arba nekontroliuojamų aplinkybių gali atsirasti pristatymo vėlavimų, dėl ko neprisiimame atsakomybės. Bet kokiu atveju, prekes peto.lt įsipareigojame pristatyti ne vėliau nei per  30  kalendorinių dienų nuo užsakymo patvirtinimo dienos. 
Taip. Po kiekvieno sėkmingai patvirtinto užsakymo el. paštu Jums atsiųsime sąskaitą-faktūrą per  1 d.d. . 

Jeigu per klaidą negavote, rašykite mums klauskpeto@gmail.com nurodydami prekės užsakymo numerį, kurį gavote kai buvo patvirtintas užsakymas.
Mūsų visoms prekėms taikoma pinigų grąžinimo garantija. Apsisprendę įsigytą prekę grąžinti be jokios priežasties, tai padaryti galite per  14 dienų .

Prekės pakuotė turi būti nepažeista, kartu su ja turi būti likusios visos autentiškos etiketės ir apsauginiai maišeliai, o produktas turi atrodyti lygiai taip pat, kaip jį įsigijus.

Jei pakuotę pažeidėte, kokybiškos prekės grąžinti ir pinigų atgauti, praėjus daugiau kaip 14 dienų, nebegalėsite.
Prekę gražinus mums ir įvertinus prekę (ar nepažeista prekė, ar jos įpakavimas) sumokėtus pinigus Jums pervesime per  5 d.d. . Mums reikės Jūsų sąskaitos numerio, vardo bei pavardės ir užsakymo numerio.

Informuojame, kad pinigai už grąžintas prekes pervedami į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.
Nuolaidos kuponas - tai vienkartinis kodas, kuriuo galite atsiskaitant padengti iki  100%  prekės vertės. 

Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kuponą.
Nuolaidos kupono kodą galite rasti musų internetinėje svetainėje peto.lt arba sekdami mus socialiniuose tinkluose:  Facebook  ar  Instagram .

Aktyvūs nuolaidos kuponai skelbiami savalaikiškai www.peto.lt administracijos nuožiūra, sekite mus ir nepraleiskite progos sutaupyti.
Turėdami aktyvų nuolaidos kuponą jį galite panaudoti sudarinėjant užsakymą >  Pridėti kuponą  <.

Įvedus teisingai aktyvų nuolaidos kuponą pritaikoma numatyta nuolaida konkrečiai prekei arba visam prekių krepšeliui.