Naudinga


Dažniausiai mūsų krašte laikomi gyvūnėliai – tai šunys arba katės, o kartais abu iš karto. Ir tai, pasak specialistų, yra puiku, mat gyvūnai gali teikti ne tik džiaugsmo ar tapti tikrais šeimos nariais. Jie duoda naudos ir mūsų fizinei bei emocinei sveikatai.

Daugiau

Šie gauruoti gyvūnėliai nesiliauja stebinti, kaskart suteikdami naujų atradimų net mums, regis, juos puikiai pažįstantiems šeimininkams. Šį kartą jus nustebins mokslininkų įžvalgos, kurios tik dar kartą patvirtins gerai žinomą tiesą, kad šunys savo išmanumu nenusileidžia vaikams.

Daugiau

Stresas – priešas, ir jokia čia naujiena, kokių rimtų susirgimų jis gali sukelti: išeminę širdies ligą, širdies ir kraujagyslių sistemos susirgimų, virškinimo sistemos sutrikimų ir t. t., ir pan. Todėl faktas, kad stresą reikia bandyti įveikti visais įmanomais būdais. Katė ar katinas, gyvenantys su jumis, irgi gali tapti visai ne prastu naminiu antidepresantu.

Daugiau

Šunys gali padėti sumažinti aukštųjų mokyklų studentų patiriamą stresą ir gerinti jų pažintinius bei mokymosi gebėjimus, rodo naujas JAV mokslininkų atliktas tyrimas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Daugiau